Vivarent Logo
KLIENTUI

Privatumo Politika

Mes, Vivarent (MB „Pandoros grupė“), gerbiame Jūsų privatumą ir įsipareigojame saugoti jį, laikydamiesi šios Privatumo politikos. Šioje Privatumo politikoje rasite informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą. Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes, kiekvieną kartą lankydami MB „Pandoros grupė“ priklausančią Interneto svetainę www.vivarent.lt sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje.
Kokius asmens duomenis tvarkome ir kodėl? Mūsų tinklapyje www.vivarent.lt rezervuodami automobilį, pateikiate savo asmens duomenis (vardą, pavardę, telefono numerį, el. paštą, gyvenamąją vietą ir kt). Jūsų pateiktus duomenis teisėtai tvarkome ir naudojame Jūsų automobilio nuomos užsakymo įvykdymui, elektroniniam automobilio rezervacijos patvirtinimui išsiųsti, sutarties su Jumis sudarymui. Pateikdami asmens duomenis, patvirtinate, kad jie yra tikslūs ir teisingi. Pastebėję netikslumų, nedelsiant juos ištaisykite susisiekdami su mumis.
Kaip mes renkame informaciją apie Jus? Jūsų asmens duomenis gauname, kai pateikiate juos elektroniniu būdu, užpildę užklausos arba automobilio rezervacijos formą.
Kam galime atskleisti Jūsų asmens duomenis? Vivarent (MB „Pandoros grupė“) neteikia asmens duomenų trečiosioms šalims, išskyrus įstatymų nustatytais atvejais Lietuvos Respublikoje veikiantiems teismams, teisėsaugos institucijoms, kitiems teisėtą interesą turintiems tretiesiems asmenims.
Asmens duomenų apsauga. Su Jūsų asmens duomenimis elgiamės atsakingai. Duomenys laikomi saugiai ir yra prieinami ribotam asmenų skaičiui. Visi surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Įmonės darbuotojai raštiškai įsipareigoję neatskleisti trečiosioms šalims ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie klientus ar interneto svetainės lankytojus.
Privatumo politikos pakeitimai. Pasiliekame teisę keisti ar papildyti Privatumo politikos taisykles, apie tai pranešdami šioje automobilių nuomos rezervacinėje sistemoje www.vivarent.lt. Privatumo politikos papildymai ar pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje dienos. Jei po taisyklių pakeitimų toliau naudojatės svetainės teikiamomis paslaugomis, laikoma, kad Jūs sutinkate su minėtais pakeitimais.
Automatiškai renkama informacija. Mūsų puslapyje yra naudojami slapukai. _ga slapukas naudojamas rinkti statistinius duomenis naudojant Google Analytics įrankį. Jokie kiti slapukai šioje svetainėje nėra naudojami.
Baigiamosios nuostatos. Iškilę nesutarimai dėl numatytų taisyklių vykdymo sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, toliau klausimai sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka
Kontaktinė informacija. Jei dėl šioje privatumo politikoje pateiktos informacijos Jums iškiltų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu info@vivarent.lt