Vivarent Logo
KLIENTUI

D.U.K.

Ar taikomi ridos apribojimai?
Nuomojantis automobilį 5 paroms ir daugiau bei važinėjant juo Lietuvos teritorijoje, ridos apribojimai netaikomi. Kitais atvejais – pagal susitarimą. Kelionėms į užsienį nuomos kainas skaičiuojame individualiai priklausomai nuo automobilio modelio, kelionės tikslo, laikotarpio.
Ar reikalinga kredito kortelė norint išsinuomoti automobilį?
Kreditinė kortelė nėra reikalinga norint rezervuoti ir išsinuomoti automobilį iš Vivarent. Už automobilio nuomą sumokėsite tik tada, kai atvyksite pasiimti automobilio. Avansinis rezervacijos mokestis nėra imamas atliekant išankstinę rezervaciją internetu.
Ar gali išsinuomotą automobilį vairuoti ir kiti asmenys?
Vivarent išsinuomotą automobilį, be papildomo mokesčio, gali vairuoti ir kiti asmenys, tačiau jie turi būti įtraukti į nuomos sutartį.
Ar į nuomos kainą įtraukti visi mokesčiai ir draudimai?
Į automobilio nuomos kainą įtraukta: nuomos kaina, draudimai (civilinis ir Kasko), oro uosto pristatymo mokesčiai darbo metu. Papildomai nuo 00:00 iki 06:00 taikomas naktinio pridavimo mokestis 20Eur. Paslėptų mokesčių nėra. Papildomai už draudimus mokėti nereikia.
Ką daryti jei skrydis vėluoja?
Jūsų rezervuotas automobilis lauks Jūsų ir vėluojant. Vivarent biuruose dirbantys darbuotojai Kauno ir Vilniaus oro uostuose nuolatos stebi skrydžių informaciją apie nusileidimo laikus ir lauks Jūsų ir vėluojant. Kad automobilio nuomos procesas vyktų sklandžiau, atliekant rezervaciją internetu nurodykite skrydžio numerį. Jei to nepadarėte, šią informaciją galite pateikti ir vėliau telefonu arba el.paštu.
Ką daryti jei nespėju laiku grąžinti automobilio?
Jei nutinka nenumatytų atvejų ir galite nespėti grąžinti automobilio sutartyje nurodytu laiku informuokite Vivarent autonuomos biurą telefonais +37060934420 +37060934470 kaip galima anksčiau. Savo klientams taikome 2 valandų toleranciją ir perspėjus netaikomi papildomi mokesčiai.