TRANSPORTO NUOMA SU VAIRUOTOJU
5 Bir 2017

TRANSPORTO NUOMA SU VAIRUOTOJU

Jūsų saugi, komfortiška ir patogi kelionė – VIVARENT tikslas. Jei vairavimas Jums neteikia daug malonumo arba norite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis kelionės metu, palikite šį rūpestį profesionaliems VIVARENT vairuotojams, kurie turėdami ilgalaikę vairavimo patirtį užtikrins malonią, saugią ir komfortišką kelionę.

Jums gali būti itin pravarti automobilių nuoma su vairuotoju, jei kelionės metu norite ne vairuoti, bet:

  • atsipalaiduoti,
  • susikaupti prieš renginį ar šventę,
  • pasiruošti susitikimui, konferencijai, darbui ar seminarui,
  • užbaigti nebaigtus darbus ar tiesiog dirbti,
  • mėgautis kelione.

Klientai VIVARENT transporto priemonių parke turi galimybę rinktis iš didelės transporto priemonių pasiūlos: įmonė užsiima tiek prabangių automobilių nuoma, tiek erdvių, patogių mikroautobusų nuoma. Užsisakę vairuotojo paslaugas, galėsite maksimaliai mėgautis kelione komfortiškomis transporto priemonėmis, nesirūpindami jokiais papildomais klausimais.

Automobilių nuoma su vairuotoju

Premium klasės automobiliai

Patogių lengvųjų automobilių nuoma su vairuotoju Jums pravers planuojant trumpas keliones su artimiausiais žmonėmis ar kolegomis: visada laiku būsite pristatyti į stotį, į oro uostą, viešbutį, seminarą, konferenciją ir t.t. Jei keliaujate verslo reikalais, branginkite kiekvieną laisvą minutę.

Prabangios klasės automobiliai

Išsirinkę prabangų automobilį su vairuotoju papuošite bet kokią šventę ar renginį. Jei Jums svarbus pirmasis įspūdis ir tobula pradžia, rinkitės prabangios klasės automobilį su vairuotoju. Svarbiausiai gyvenimo šventei, vestuvėms, siūlome prabangius sedanus, ar visureigius. Verslo susitikimas neabejotinai bus sėkmingas naudojantis VIVARENT nuoma su vairuotoju.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Keliauti gerų draugų kompanijoje nesirūpinant automobilio vairavimu  ir mėgaujantis kelionės įspūdžiais pats geriausias sprendimas – VIVARENT mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Jei planuojate apkeliauti Lietuvą ar kitas Europos Sąjungos šalis VIVARENT vairuotojas garantuos puikią kelionės kokybę, nepamirštamus įspūdžius, ir žinoma, jokių keliavimo rūpesčių. Juk visos kelionės geriausios tada, kai visi iki vieno gali jomis maksimaliai mėgautis ir džiaugtis.  VIVARENT mikroautobusų nuoma su vairuotojais, taip pat gali pasirūpinti įvairių organizuojamų švenčių, koncertų, delegacijų dalyviais ir atstovais. Profesionalūs vairuotojai ne tik pasirūpins, kad Jūsų kelionė būtų saugi, bet ir užtikrins gerą nuotaiką, pasirūpins Jūsų bagažu, pagelbės kelionės maršruto planavimo ir laiko derinimo klausimais.