Šiandienos šiuolaikiškam žmogui automobilis – tai ne tik susisiekimo priemonė ar priedas prie gyvenimo būdo.

Be automobilio neįsivaizduojame eilinės dienos, iškylos, kelionės ar šventės. Neturint automobilio, kur kas sudėtingiau pasiekti tikslą, planuotis laiką praleidžiamą kelionėse naudojantis visuomeniniu transportu. Nūdienos pasaulyje netgi sunku įsivaizduoti žmogų be automobilio, o ypač turint šeimą ir kelias atžalas. Juk neturint nuosavo automobilio gerokai sunkiau atlikti, kad ir eilinės dienos „reikaliukus“. Visa laimė, kad yra išeitis – automobilių nuoma. Siūlome susipažinti su keletu automobilių nuomos privalumų ir informacija, kada įpatingai naudinga kreiptis į VIVARENT – teikiančia automobilių transporto nuomos ir pervežimo paslaugas:

Nusprendėte aplankyti kitą šalį.? Mūsų pasiūlymas Jums – užsisakyti automobilį svečioje šalyje vos įsigyjate skrydžio bilietą ir patvirtinate detales. Automobilių nuoma suteiks visišką laisvę ir nepriklausomybę nuo viešojo transporto, nereikės giminaičių paslaugų (jie juk taip pat užsiėmę), o Jūs galėsite planuotis keliones savarankiškai. Automobilių nuoma – puiki išeitis šiuolaikiškam ir nepriklausomam žmogui.

Populiari ir  prabangių automobilių nuoma. Prabangus automobilis su vairuotoju – solidumo ir išskirtinumo požymis. Šiandien didelė gyvenimo šventė, ar renginys neįsivaizduojamas be tviskančio prabangaus automobilio. Tai puiki įvaizdžio detalė ir neabejojame, kad įspūdžiai ir dėmesys Jums, garantuos puikų rezultatą naujai pradžiai. 

Planuojate ekskursiją, kelionę su draugais.? Laukia didelė šventė ir turite rūpesčių dėl transporto svečiams.? Geriausias pasirinkimas VIVARENT mikroautobusų nuoma. Erdvūs, komfortiški, iki 16 vietų mikroautobusai, turintys oro kondicionierius, audio – video sistemas Jūsų keliones pavers geros nuotaikos išvyka.

Laukiate įmonės svečių, verslo partnerių iš užsienio. Automobilių nuoma – geriausias sprendimas pasitinkant svečius oro uostuose, pristatant Juos į reikiamas vietas laiku ir operatyviai. Įmonės rūpinimasis svečiais – geriausia Jūsų verslo reprezentacija.

Jei keliaujate į verslo susitikimą, konferenciją ir kelionė tik išvargintų bei sukeltų nereikalingus rūpesčius vairuojant pačiam. Geriausia išeitis – automobilio nuoma su vairuotoju. Kol vairuotojas saugiau ir patikimai gabena Jus į kelionės tikslą, Jūs galite pasiruošti kalbai, atlikti nebaigtus darbus ar tiesiog mėgautis kelione.    

Net ir tais atvejais kai turite nuosavą automobilį, auto nuoma verta naudotis:

  1. Tolimai kelionei, kai nenorite rizikuoti, kad kelionės gali neatlaikyti Jūsų automobilis.
  2. Iškyla abejonių, ar visas bagažas tilps.
  3. Atsiranda papildomų keleivių ir Jūsų automobilis tiesiog per mažas.
  4. Kai reikia nuvykti į oro uostą, geležinkelio stotį, autobusų stotį. Nuomojamą automobilį tiesiog grąžinsite Jums reikiamoje vietoje ir neturėsite rūpesčių kur palikti savo automobilį, kol būsite išvykęs.

comments are closed .