AUTOMOBILIAI. VIVARENT nuomojami automobiliai yra skirstomi į klases.
Rezervuodami galite pasirinkti automobilį pagal markę ir modelį, arba pagal klasę. Galimi klasių automobiliai (modeliai) nurodyti tinklapyje.
Nuomotojas pasilieka teisę pakeisti rezervuotą automobilį į kitą tos pačios arba aukštesnės klasės automobilį (avarijos ar techninio gedimo atveju) iš anksto įspėjus ir suderinus apkeitimą su nuomininku.

AUTOMOBILIO GEDIMAS. Techninio gedimo atveju nuomotojas įsipareigoja, per įmanomai trumpiausią laiką, suteikti nuomininkui pakaitinį automobilį. Pagalbos linija veikia 24 val per parą.

NUOMOS TERMINAS. Minimalus automobilio nuomos terminas – 24 val., maksimalus – neribojamas.

NUOMOS KAINA. Automobilių nuomos kainos nurodytos už parą. Nuomos para – 24 val. nuo automobilio paėmimo pradžios. Nurodytos kainos yra galutinės, nėra papildomų ar paslėptų mokesčių. Į kainą įskaičiuota: transporto priemonių privalomasis civilinės atsakomybės ir CASCO draudimai. Išskirtinais atvejais kaina gali keistis: atsižvelgiant į nuomos laikotarpį, nuvažiuotų kilometrų skaičių, kelionėms į užsienį.

UŽSTATAS. Automobilių nuoma naudojantis Lietuvoje užstatas NEIMAMAS. Naudojantis automobilių nuoma ir keliaujant į užsienį užstatas už lengvuosius automobilius , keleivinius ir krovininius mikroautobusus: 100€ – 500€.

DRAUDIMAS. Visi nuomojami automobiliai yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės ir CASCO draudimu nuomojamiems automobiliams, galiojančiu visoje geografinėje Europoje. Nuomininkas arba bet kuris kitas asmuo, įgaliotas vairuoti transporto priemonę, yra apdrausti transporto priemonių civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu, kuris skiria išmokas už kūno sužalojimus iki 2 500 000€, taip pat ir už turtui padarytą žalą iki 500 000€.
CASCO draudimas avarijos atveju – dengia nuostolius padarytus nuomojamam automobiliui, neatsižvelgiant, kas avarijos kaltininkas.
CASCO draudimas automobilio vagystės atveju – dengia nuostolius automobilio vagystės atveju. Būtina sąlyga – pristatyti išsinuomoto automobilio dokumentus ir raktus, kitaip draudiminė apsauga negalios.
Besąlyginė franšizė lengviesiems automobiliams: 100€ – 1000€, keleiviniams ir krovininiams mikroautobusams: 100€ – 1500€.

Avarijos atveju, kai kaltininkas yra nuomininkas, ar kitu automobilio apgadinimo atveju, kai kaltininko nėra, automobilio stiklų ir padangų sugadinimo atvejais, nuomininkas kompensuoja besąlyginės franšizės sumą, kurios nedengia draudimo bendrovė. 

VAIRAVIMO APRIBOJIMAI. Minimalus vairavimo stažas nuomojantis lengvuosius automobilius – 1 metai, nuomojantis keleivinius ir krovininius mikroautobusus – 3 metai. Išvykimas į užsienį nuomojamu automobiliu galimas tik gavus raštišką nuomotojo sutikimą. Už savavališką išvykimą į užsienio šalį be nuomotojo leidimo yra taikoma 1000€ bauda.

RIDOS APRIBOJIMAI. Vivarent automobiliams į nuomos kainą įskaičiuoti 200km. parai. Ridą skaičiuojame visam Jūsų nuomos laikotarpiui. t.y. jei automobilį nuomojate 7 paroms, Jūsų įskaičiuota rida 1400km. Viršijus ridos ribą taikomi papildomi ridos mokesčiai priklausantys nuo automobilio modelio. Ridos kainos nuo 0,08Eur. už 1km.

PAŽEIDIMAI IR BAUDOS. Nuomininkas įsipareigoja laikytis nustatytų KET taisyklių. Piktybiškai pažeidinėjant KET taisykles, nesilaikant vairavimo kultūros, ignoruojant įspėjimus, vairuojant chuliganiškai vienašališkai nutraukiame sutartį. Nuomos mokestis už neišnaudotą nuomos laikotarpį – negrąžinamas. 

PAPILDOMAS VAIRUOTOJAS. Nėra mokesčio už papildomą vairuotoją. Papildomo vairuotojo duomenis būtina pateikti prieš pasirašant automobilio nuomos sutartį. Perduoti automobilio vairavimą asmeniui, neįtrauktam į automobilio nuomos sutartį, griežtai draudžiama.

REIKALINGI DOKUMENTAI. Automobilio nuomos sutarties sudarymui reikia pateikti asmens dokumentą ir galiojantį vairuotojo pažymėjimą.

AUTOMOBILIO IŠDAVIMAS IR GRĄŽINIMAS. Automobiliai išduodami ir grąžinami VIVARENT biure Kaune, Verkių g. 48B, Vilniaus, Kauno oro uostuose darbo valandomis – nemokamai. 

VIVARENT automobilių nuomos biurai:

LIETUVA

Centrinio ofiso Kaune adresas: Verkių g.48B, tel. +370 609 34420 +370 609 34470,

Darbo laikas:   I – V    08.00 – 23.00

                       VI – VII 09.00 – 23.00

VIVARENT atstovas Kauno ir Vilniaus oro uostuose pasitiks Jus atvykimo salėje,

tel. nr. +370 609 34420.

Darbo laikas:   I – V     08.00 – 23.00

                         VI – VII 09.00 – 23.00

  • Už automobilių išdavimą po darbo valandų taikomas 20€ mokestis. Vėluojant skrydžiams ar dėl kitų priežasčių vėluojant pasiimti rezervuotą automobilį nurodytu laiku – papildomos išlaidos už automobilio stovėjimą aikštelėje ir kitas apmoka nuomininkas.
  • Automobilio išdavimas/grąžinimas Vilniaus ir Kauno miestuose kliento nurodytu adresu mokamas – nuo 15€ darbo valandomis, po darbo valandų nuo 20€
  • Kituose miestuose – pagal susitarimą.

PAPILDOMA ĮRANGA. Papildomai siūlome GPS mobiliąsias navigacijas, kėdutes vaikams, automobilines stogo bagažines su skersiniais, WI-FI internetą automobilyje.

Kainos:

Kėdutės vaikams – 2 Eur. para
GPS – Nemokamai (jei GPS integruota automobilyje)
Automobilinė stogo bagažinė – priklauso nuo modelio.

WI-FI internetas – 3€ per parą.

ATSISKAITYMO UŽ PASLAUGAS BŪDAI. Už automobilio nuomą atsiskaityti galima kreditinėmis MASTERCARD, VISA, AMERICAN EXPRESS kortelėmis, mokėjimo kortelėmis MAESTRO, VISA ELECTRON, banko pavedimu ir grynais pinigais.

REZERVACIJA. Automobilį galite rezervuoti tinklapyje WWW.VIVARENT.LT  el. paštu INFO@VIVARENT.LT arba telefonais +370 609 34420 +370 609 34470. Užpildžius rezervaciją, būtina sulaukti rezervacijos patvirtinimo, kuris bus atsiųstas į Jūsų nurodytą el. paštą arba su Jumis bus susisiekta telefonu. Rezervuojant automobilį tai pačiai dienai, užsakymai priimami tik telefonais + 370 609 34420 +370 609 34470.