Krovininių mikroautobusų nuoma
8 Bir 2017

VIVARENT savo klientams, kurie dažnai susiduria su atvejais, kai būtina perveržti krovinius, siūlo pasinaudoti dar viena  paslauga – krovininių mikroautobusų nuoma. Nuomojame mikroautobusus, pritaikytus gabenti įvairius buitinius krovinius (baldus, prekes, kitus daiktus). Krovininių mikroautobusų nuoma prieinama puikiomis sąlygomis ir kainomis. Siūlome šią paslaugą išbandyti individualiems asmenims,  užsiimantiems privačiu verslu, ar įmonėms, besiverčiančioms įvairių sektorių veikla.

Poreikis didesnių gabaritų ir galingumo, o svarbiausia, didesnės talpos transporto priemonei gali iškilti tiek asmeniniais, tiek darbo tikslais- dažniausiai tokiu atveju yra pasirenkamas mikroautobusas, o kadangi geros būklės krovininė transporto priemonė yra ne kiekvienam prieinamas pirkinys, mes turime išeitį ir pasiūlymą pasinaudoti mikroautobuso nuoma. Į šią paslaugą įeina tvarkingų krovininių automobilių nuoma ir mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kurioje Lietuvos vietoje.  Net ir gyvendami tolimiausiuose Lietuvos miestuose galėsite išsinuomoti krovininį mikroautobusą.

Krovininių mikroautobusų nuoma leis lengvai ir saugiai pervežti įvairius daiktus. Krovininiai mikroautobusai yra geriausia išeitis smulkiems verslininkams, turintiems užsakymų, kuriuos būtina pristatyti klientams – tai paprastas ir praktiškas būdas sutaupyti savo finansinius resursus.

Klientams, kurie nėra pratę vairuoti didesnių gabaritų transporto priemonių ar neturi tam reikalingos vairuotojo pažymėjimo kategorijos, tačiau nori iš taško A į tašką B nugabenti krovinį, VIVARENT didelę vairavimo  patirtį turintys vairuotojai pasirengę Jums padėti – krovininių mikroautobusų nuoma su vairuotoju.

Nevarkite ir neieškokite būdų, kaip transportuoti į lengvąjį automobilį netelpančius daiktus ar krovinius –  tiesiog pasinaudokite VIVARENT teikiama krovininių mikroautobusų nuoma.

VIVARENT – kitoks požiūris ir naujos galimybės. VIVARENT komanda suteiks Jums kokybiškas automobilių nuomos paslaugas, kad Jūs kelyje jaustumėtės saugiai, komfortiškai masterra.com ir užtikrintai.