Keleivių pervežimas
8 Bir 2017

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS

VIVARENT – tai didžiausią transporto paslaugų spektrą teikianti įmonė, siūlanti ir tokias paslaugas, kaip keleivių pervežimai. Siekdama patenkinti visus klientų poreikius ir maksimaliai išplėsti transporto paslaugų sritį bei garantuoti aukščiausią aptarnavimo lygį, įmonė teikia ir kokybiškas keleivių pervežimo paslaugas ir užtikrina patogias keliones užsakomaisiais reisais Lietuvoje, Baltijos ir kitose Europos šalyse.

Mūsų įmonė siūlo naujomis ir komfortiškomis transporto priemonėmis keliauti Lietuvoje ar į svečias šalis pramoginiais tikslais, taip pat organizuoja komercines keliones į kaimynines ir kitas šalis visoje Europoje. Įmonė gali suplanuoti ir Jūsų keliones į konferencijas, seminarus ar dalykinius susitikimus.

VIVARENT komanda pasirūpins, kad galėtumėte:

  • naudotis patogiomis, komfortiškomis transporto priemonėmis,
  • naudotis paslaugomis 24 valandas per parą,
  • jaustis patogiai ir saugiai kelionės metu,
  • greitai ir komfortiškai pasiekti kelionės tikslą.

Transporto paslaugų ir keleivių pervežimo įmonės parke – didelis įvairiausių transporto priemonių pasirinkimas pagal Jūsų norus. Klientai turi galimybę išsirinkti tinkamiausią transporto priemonę atsižvelgę į pageidavimus, kurioje jausis saugiai, suplanuoti kelionės maršrutą ir laiką, o patyrę vairuotojai, kalbantys anglų ir rusų kalbomis, užtikrins malonią kelionę, padės įvairiais klausimais kelionės metu.

Keleivių vežimas su VIVARENT ir išrankiausiems klientams bus maloni kelionė, o greita ir patogi kelionė garantuos, kad kelionės tikslą pasieksite puikiai nusiteikę ir neišvargę.

VIVARENT keleivių pervežimas – kokybiškas, saugus ir patikimas. Mes garantuojame, kad būsite pristatyti į reikiamą vietą sutartu laiku. Kelionės metu  galėsite atsipalaiduoti, pasimėgauti besikeičiančiu vaizdu arba pasiruošti svarbiems susitikimams, prezentacijoms, užbaigti neatidėliotinus darbus. Mes užtikriname visas sąlygas tai įgyvendinti.

Su VIVARENT turite galimybę keliauti įvairiais pageidaujamais maršrutais Jūsų pasirinktu laiku. Lanksti klientų aptarnavimo sistema suteikia galimybę optimaliai paskaičiuoti Jūsų kelionės maršrutą ir kaštus pasirinktam maršrutui bei pasiūlyti priimtiniausią kainą. Svarbiausias keleivių vežimo ir transporto paslaugų įmonės VIVARENT tikslas – laimingas ir vėl grįžtantis klientas., todėl garantuojame kokybę, saugumą ir paslaugų atlikimą laiku.