Keleivinių mikroautobusų nuoma
2 Bir 2017

Keleivinių mikroautobusų nuoma

Keleivinių Mikroautobusų nuoma – dar viena kompanijos VIVARENT teikiamų paslaugų. Visi mūsų įmonės automobilių parko mikroautobusai erdvūs, iki šešiolikos vietų, taip pat atitinka aukščiausius keliamus saugumo reikalavimus ir yra reguliariai tikrinami sertifikuotuose servisuose. VIVARENT mikroautobusai yra apdrausti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu. Transporto priemonėse sumontuota visa, kas užtikrina patogią, saugią ir komfortabilią kelionę.

Išsirinkus tinkamiausią mikroautobuso variantą, VIVARENT darbuotojai Jūsų patogumui transporto priemonę gali pristatyti į bet kurią pageidaujamą vietą. Trumpiausias mikroautobuso nuomos laikas – viena para. VIVARENT užsiima mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Galimos kelionės ir į užsienio šalis – kainos keliaujant į užsienį skaičiuojamos individualiai atsižvelgiant į kelionės trukmę, automobilio modelį, planuojamos kelionės ridą.

  • turistinėms grupėms ir miesto svečiams,
  • kolektyvinėms verslo kelionėms tiek Lietuvoje, tiek vykstant į užsienį,
  • nedidelėms grupėms žmonių, turintiems daug bagažo,
  • nedidelei grupei asmenų, drauge vykstančių iš/į oro uostą, stotį, viešbutį,
  • norintiems ne tik pasiekti kelionės tikslą, bet ir mėgautis visa kelione.

Šiuolaikiškų, patogių, ekonomiškų ir manevringų mikroautobusų vairavimas toks pat paprastas kaip ir lengvojo automobilio, tačiau jei nepasitikite savo jėgomis, profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys VIVARENT vairuotojai pasiruošę Jums padėti. Vairuotojų paslaugos puikiai pasitarnaus Jūsų išvykoms, kelionėms į oro uostą, autobusų ar geležinkelio stotį, lankytinas vietas, ekskursijoms po visą Lietuvą ar net užsienio valstybes, taip pat Jūsų organizuojamiems renginiams ar šventėms: vestuvėms, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams, krikštynoms, jubiliejams ir t.t.

VIVARENT teikiamos keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugos:

  • mikroautobusų iki 16 vietų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje,
  • mikroautobusų iki 16 vietų nuoma į užsienį,
  • mikroautobusų iki 16 vietų nuoma su vairuotoju,
  • mikroautobusų iki 16 vietų nuoma be vairuotojo.

VIVARENT – kitoks požiūris ir naujos galimybės. VIVARENT komanda suteiks Jums kokybiškas automobilių nuomos paslaugas, kad Jūs kelyje jaustumėtės saugiai, komfortiškai ir užtikrintai. VIVARENT teikiama transporto priemonių nuomos veikla yra viena patikimiausių visoje Lietuvoje.