Automobilių nuomos paslaugos
2 Bir 2017

AUTOMOBILIŲ NUOMA

VIVARENT klientams pasiūlys tinkamiausią automobilį trumpalaikei nuomai. Jūs turėsite itin platų automobilių pasirinkimą. Mūsų įmonės transporto parke rasite patogių ekonominės ir standartinės klasės lengvųjų automobilių, taip pat siūloma ir prabangių automobilių nuoma.

Plačiau

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Keleivinių Mikroautobusų nuoma – dar viena kompanijos VIVARENT teikiamų paslaugų. Visi mūsų įmonės automobilių parko mikroautobusai erdvūs, iki šešiolikos vietų, taip pat atitinka aukščiausius keliamus saugumo reikalavimus ir yra reguliariai tikrinami sertifikuotuose servisuose. VIVARENT mikroautobusai yra apdrausti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu. Transporto priemonėse sumontuota visa, kas užtikrina patogią, saugią ir komfortabilią kelionę.

Plačiau

KROVININIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

VIVARENT savo klientams, kurie dažnai susiduria su atvejais, kai būtina perveržti krovinius, siūlo pasinaudoti dar viena  paslauga – krovininių mikroautobusų nuoma. Nuomojame mikroautobusus, pritaikytus gabenti įvairius buitinius krovinius (baldus, prekes, kitus daiktus). Krovininių mikroautobusų nuoma prieinama puikiomis sąlygomis ir kainomis.

Plačiau

AUTOMOBILIŲ NUOMOS VEIKLA

Tai yra  patogus ir greitas būdas palankiomis sąlygomis, ir be papildomų įsipareigojimų, įsigyti įmonės veiklai reikalingą transporto priemonę. Siūlome itin platų transporto priemonių pasirinkimą: nuo naujausių ekonominės bei standartinės klasės iki padidinto pravažumo ar verslo klasės automobilių.

Plačiau

NUOMA SU VAIRUOTOJU

Jūsų saugi, komfortiška ir patogi kelionė – VIVARENT tikslas. Jei vairavimas Jums neteikia daug malonumo arba norite tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis kelionės metu, palikite šį rūpestį profesionaliems VIVARENT vairuotojams, kurie turėdami ilgalaikę vairavimo patirtį užtikrins malonią, saugią ir komfortišką kelionę.

Plačiau

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS

VIVARENT – tai didžiausią transporto paslaugų spektrą teikianti įmonė, siūlanti ir tokias paslaugas, kaip keleivių pervežimai. Siekdama patenkinti visus klientų poreikius ir maksimaliai išplėsti transporto paslaugų sritį bei garantuoti aukščiausią aptarnavimo lygį, įmonė teikia ir kokybiškas keleivių pervežimo paslaugas ir užtikrina patogias keliones užsakomaisiais reisais Lietuvoje, Baltijos ir kitose Europos šalyse.

Plačiau