Automobilių nuomos veikla
8 Bir 2017

Automobilių nuomos veikla

VIVARENT siūlo ir automobilių ilgalaikės / veiklos nuomos paslaugą.

Tai yra  patogus ir greitas būdas palankiomis sąlygomis, ir be papildomų įsipareigojimų, įsigyti įmonės veiklai reikalingą transporto priemonę. Siūlome itin platų transporto priemonių pasirinkimą: nuo naujausių ekonominės bei standartinės klasės iki padidinto pravažumo ar verslo klasės automobilių. VIVARENT suteikia jums visišką pasirinkimo laisvę renkantis nuomos terminą, apmokėjimo galimybes bei papildomas paslaugas. Nedelskite ir drąsiai planuokite savo ar savo verslo ateitį su VIVARENT – jūsų patikimu partneriu žengiant į rytojų.

Automobilio nuoma nuo 1 iki 12 mėnesių be įsipareigojimų. Galite rinktis jums tinkamiausią transporto priemonę iš mūsų automobilių parko, kurią galite grąžinti bet kuriuo metu ir sumokėti tik už faktinį naudojimo laiką. Tai – puikus sprendimas, jei žinote, kad automobilis bus nuolat reikalingas tam tikrą laikotarpį ir ilgiau nei 1 mėnesio laikotarpiui, tačiau neketinate automobilio įsigyti šiuo metu.

  • Konsultuojame ir visais atvejais rekomenduojame jums patogiausią ir efektyviausią sprendimą. Siūlome itin lanksčias, su kiekvienu klientu individualiai derinamas paslaugos teikimo sąlygas (sutarties terminas, pradinis įnašas, automobilio išpirkimo kaina ir kt.).
  • Klientus vertiname ne tik pagal finansinius rodiklius, todėl suteikiame galimybę naudotis paslauga įmonėms, priklausančioms finansinės rizikos grupei, taip pat – turinčioms ribotus išteklius ar netolygų pelną.
  • Gaunate visas mums suteiktas privilegijas ir nuolaidas – automobilio įsigijimo kaina, nuolaida draudimui, padangoms bei techniniam aptarnavimui – tai leidžia pasiūlyti jums palankias nuomos sąlygas.
  • Gaunate techniškai tvarkingą ir geriausiai jūsų poreikius atitinkančią transporto priemonę. Visi automobiliai reguliariai aptarnaujami ir perleidžiami klientui tik tuomet, kai esame tikri, kad jų būklė – nepriekaištinga.
  • Kontroliuojate įmonės išlaidas – nuomos kainą bei mėnesines įmokas žinosite iš anksto, tad nėra jokių papildomų ir nenumatytų išlaidų.
  • Nuoma gali būti nurašyta į įmonės veiklos išlaidas ir neįtakoja įmonės balanso.
  • Savo laiką Jūs skiriate tiesioginėms pareigoms vykdyti ir nesijaudinate transporto parko priežiūra – šią funkciją paliekate VIVARENT komandai. 

Siūlome platų papildomų paslaugų pasirinkimą.

 Pagalba kelyje 24/7Klientams skirtas pagalbos telefonas veikia 24 val. parą, konsultuojame visais klausimais ir, prireikus, suteikiame praktinę pagalbą iškilus nesklandumams kelyje.

Transporto parko kontrolė: atliekame ridos kontrolę, atliekame automobilio naudojimo ir stebėjimo procedūrą, VIVARENT saugoja kiekvieno automobilio atsarginius raktus.

 Transporto parko priežiūra: organizuojame reguliarų techninį aptarnavimą, apskaičiuojame jo kaštus ir iš anksto pranešame klientams, reguliariai atliekame transporto priemonės būklės patikrinimą.

 Techninė apžiūra: pasirūpiname, kad ji būtų atlikta laiku: artėjant terminui, informuojame klientą ir organizuojame techninę apžiūrą. Jūsų pageidavimu, kaštai gali įtraukiami į mėnesio nuomos sumą arba padengiami atskirai.

 Transporto plovimas / valymas: jums iš anksto pareiškus pageidavimą, organizuojame automobilio plovimą / salono valymą.

 Paėmimas / pristatymas: iš anksto sutarus dėl laiko, šią paslaugą suteikiame, kai reikia atlikti sutartyje numatytus automobilio priežiūros darbus (padangų keitimą, automobilio plovimą, techninę apžiūrą ir pan.).

 Padangos: suteikiame žiemines ir vasarines padangos visam nuomos laikotarpiui, atėjus laikui, jas montuojame ir balansuojame. Padangas sandėliuojame ir atliekame jų techninės būklės kontrolę.

 Draudimas: visi mūsų automobiliai draudžiami privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu bei KASCO draudimu. Atliekame draudimų ir draudiminių įvykių priežiūrą bei valdymą.

 Pakaitinis automobilis: automobilio techninės apžiūros metu arba remonto atveju pasiūlysime jums kitą pakaitinį automobilį.

VIVARENT – kitoks požiūris paperwritings.com ir naujos galimybės Jūsų verslui ir Jums asmeniškai.