AUTOMOBILIŲ NUOMA
5 Bir 2017

Automobilių nuoma

VIVARENT klientams pasiūlys tinkamiausią automobilį trumpalaikei nuomai. Jūs turėsite itin platų automobilių pasirinkimą. Mūsų įmonės transporto parke rasite patogių ekonominės ir standartinės klasės lengvųjų automobilių, taip pat siūloma ir prabangių automobilių nuoma.

Lengvųjų automobilių nuoma visoje Lietuvoje VIVARENT išsiskiria tuo jog įmonės automobiliai komfortabilūs, techniškai tvarkingi, patogūs bei ekonomiški.
Mūsų įmonės automobiliai yra apdrausti transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės ir KASKO draudimu.

Trumpalaikė lengvųjų automobilių nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose, taip pat Baltijos šalyse. Mūsų automobiliais galėsite keliauti ir į užsienio šalis atostogų.

*Esate šalies svečias ir norite pamatyti gražias vietas bei pasisemti įspūdžių,
*Grįžote paatostogauti į gimtinę ir aplankyti artimuosius
*Planuojate trumpas keliones.
*Laukiate svečių ir reikalingas reprezentacinis automobilis
*Organizuojate šventę ir reikalingas papildomas transportas
*Išvykstate į trumpalaikę išvyką,
*Sugedo nuosavas automobilis ir laikinai negalite naudotis savo automobiliu,
*Planuojate įsigyti naują automobilį, bet negalite išsirinkti automobilio markės ar modelio,
Suradus tinkamą lengvąjį automobilį, VIVARENT Jums siūlo galimybę išsirinkti papildomas paslaugas ir įrangą: papildomo draudimo paslaugą, navigacinę sistemą, vaikišką kėdutę, WI-FI internetą automobilyje, vienos krypties paslaugą (automobilį pasiimate viename mieste, o grąžinate kitame).

Iš anksto susitarus, mūsų įmonės darbuotojai pristatys klientui automobilį numatytoje vietoje sutartu laiku. Grąžinti automobilį galite taip pat Jums patogioje vietoje.

VIVARENT viena iš paslaugų ir keleivių pervežimas, tad jei Jums reikalinga automobilio nuoma su vairuotoju, profesionalūs, kompetentingi, paslaugūs ir didelę vairavimo patirtį turintys įmonės vairuotojai Jums suteiks kokybišką paslaugą ir garantuos saugumą bei komfortą. Įmonės vairuotojai kalba anglų ir rusų kalbomis, gali pasitikti klientą oro uoste ir pristatyti į nurodytą Lietuvos vietą ar už jos ribų.

VIVARENT – kitoks požiūris ir naujos galimybės. VIVARENT komanda suteiks Jums kokybiškas automobilių nuomos paslaugas, kad Jūs kelyje jaustumėtės saugiai, komfortiškai ir užtikrintai.